6 lipca, 2023

Minimalizm i biel_Kolekcja UNI w Nowym Sączu

Dom zbudowany został w latach 90. i wnętrze z tamtego okresu wymagało odważnej interwencji. Dzięki gruntownej przebudowie wnętrze zyskało nowe życie: jasne, przestronne i ponadczasowe.

Nowe wnętrze domu dostarcza mieszkańcom większej przestrzeni do życia. Dzięki przeniesieniu części pomieszczeń na górną kondygnację dom zyskał na przestronności. Dobrze to widać w strefie kuchennej, której powierzchnia zwiększyła się dwukrotnie zgodnie z wolą inwestorów, dla których kuchnia jest sercem domu i tu najchętniej spędzają czas i gdzie rodzą się ich wspomnienia.

Detale mają w sobie olbrzymią moc, nawet z prostych, zwyczajnych elementów kuchni jak gniazdka, przy odpowiednim podejściu możesz uzyskać coś pięknego.

Ciemne wnęki skrywają niewielkie szafki w których znajdziesz herbatę w różnych smakach, kawę i przyprawy.

Wnętrze, wcześniej parterowe, ma teraz czym się pochwalić. Lekka konstrukcja metalowych schodów prowadzi na poddasze doświetlone dzięki wprowadzonej lukarnie ze świetlikiem.

Udostępnij post:
Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-leftchevron-right