Fronty kuchenne

Prezentujemy podstawową kolekcję UNI. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić Ci maksymalną elastyczność w samodzielnym doborze konfiguracji między materiałem frontów i blatów, ich kolorystyką oraz uchwytami.
Kolekcje
Kategorie produktów
  • Wszystkie
  • UNI (6)
  • DEEPU (4)
Materiały
Tagi produktów
  • Wszystkie
  • Fornir (3)
  • Laminat (3)
  • Linoleum (2)
  • Malowany MDF (2)

DEEPU_VERN_SMOKED OAK

DEEPU_LAMI_BIANCO KOS

DEEPU_VERN_NATURAL OAK

DEEPU_LINO_ASH

UNI_MDF_BRICK

UNI_LINO_ASH

UNI_VERN_NATURAL OAK

UNI_LAMI_BEIGE ARIZONA

UNI_LAMI_BIANCO KOS

UNI_MDF_LIGHT BLUE

Fronty kuchenne na bazie liderów rynku

Uwielbiamy, kiedy nasi klienci cenią nasz profesjonalizm i zaangażowanie w projekty. W końcu do każdego z nich przykładamy się w stu procentach, co daje właściwe rezultaty. Projektowane przez nas fronty kuchenne cieszą się dużym zainteresowaniem. A co w momencie, kiedy połączymy nasze doświadczenie oraz wysoki poziom wykończenia z materiałami dostarczanymi przez liderów światowego rynku? Nasze moduły tworzone są w oparciu o te, które możecie spotkać w sklepach Ikea. Niezmiennie nasze fronty kuchenne cechują się niezwykle wysoką jakością zarówno pod kątem materiałów, jak również samego wykończenia. To właśnie dzięki temu tworzymy przestrzeń kuchenną nie na chwilę, ale na wiele lat spędzonych w gronie najbliższych.

Fronty do mebli kuchennych na wymiar

Fronty do mebli kuchennych przede wszystkim muszą pasować do pozostałych elementów wyposażenia. Mowa tutaj jednak nie tylko o stylistyce, ale również wymiarze. Nie da się ukryć, że to właśnie idealne dopasowanie co do milimetra pozwala w pełni cieszyć się codziennymi czynnościami w kuchni. Świeżo zaparzona kawa, śniadanie przygotowane dla dzieci czy też wieczorna kolacja najlepiej smakują w perfekcyjnie wymierzonej przestrzeni. Przygotowane dla Państwa fronty do mebli kuchennych mają dokładnie takie same wymiary, jak te dostępne w Ikei. W naszym sklepie znajdą również Państwo możliwość kompleksową pomoc w dopasowaniu frontów od A do Z. Od rozrysowania planu pomieszczenia, przez kreowanie układu mebli, aż po wybór sprzętu i wyposażenia - w tym właśnie może wydatnie pomóc planer Ikea.

Fronty mebli kuchennych - do całej kuchni

Nie projektujemy tylko i wyłącznie funkcjonalnej przestrzeni do robienia posiłków. W końcu kuchnia stanowi serce każdego domu i mamy nadzieję, że nasze fronty mebli kuchennych mogą w tym wydatnie pomóc. To ma być miejsce, w którym spotykają się członkowie rodziny na obiedzie i opowiadają o swoim dniu w pracy lub szkole. W trakcie imprez okolicznościowych główna część przyjęcia odbywa się w salonie, natomiast najważniejsze i najbardziej prywatne rozmowy mają miejsce właśnie przy krojeniu ciasta czy też robieniu drinków. Właśnie dlatego powinny one być zaprojektowane w sposób zarówno funkcjonalny, jak również właściwy pod kątem wizualnym. Dzięki temu wszystkie codzienne czynności nabiorą wyjątkowego znaczenia, przez co spędzanie czasu w kuchni staną się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem. Nasze fronty mebli kuchennych nadadzą odpowiedniego kolorytu całej przestrzeni!

Pokaż więcej
Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Frontson © 2022 – 2023 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-right