9 grudnia, 2023

Ciemny jesion_Kolekcja UNI

Co by było gdybyśmy przestali się rozwijać, uczyć i zdobywać nowe umiejętności? Rutyna by nas wykończyła. Dlatego zawsze gdy stajemy przed projektowym czy wykonawczym wyzwaniem, to końcowy pozytywny efekt pracy zawsze przynosi nam najwięcej radości :)

Poszukując odpowiedniego charakteru drewna, do nowo zaprojektowanej zabudowy w przestrzeni dużej łazienki, przeszliśmy przez kilka nieudanych prób. Aby uzyskać odpowiedni kolor i efekt widocznych różnic w strukturze drewna zaczęliśmy jak zwykle od dębu, który tym razem się nie sprawdził. Po nałożeniu ciemnej bejcy widoczne były kolory, których nie chcieliśmy w tym wnętrzu. Fronty wpadały w kolor zielony a nawet niebieski co wyeliminowało ten najbardziej popularny w Polsce gatunek drewna. Tak padło na jesion, który świetnie prezentuje się we wnętrzu, gdzie królują kolory ciepłej szarości i czerni.

Inwestorom zależało, aby przy zmianie wyglądu wnętrz stawiać na przestrzeń, jakość, minimalizm, ciekawy detal, stonowaną kolorystykę, ponadczasowy design i przytulność. Dlatego wybraliśmy szafki pozbawione uchwytów, które sprytnie wtapiają się w tło, tworząc jedną gładką ścianę.

Detale mają w sobie olbrzymią moc, te same elementy użyte inaczej pozwalają uzyskać coś wyjątkowego i pięknego. Umywalka w formie koryta wpuszczona w szafkę.

Umywalka wykonana z ciemnego spieku w formie koryta wpuszczona w szafkę.

Udostępnij post:
Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-leftchevron-right