16 stycznia, 2024

Biel i drewno - ciepło i harmonia.

Ponadczasowe połączenie biel i drewna - kontrast, który się sprawdza. Ciepłe, jasne wnętrze optycznie powiększa przestrzeń oraz dobrze komponuje się z wieloma innymi kolorami i materiałami.

Nowy projekt to zawsze ekscytujące wyzwanie, a ta kuchnia była dla nas prawdziwą przyjemnością do stworzenia. Z dumą prezentujemy efekty naszej pracy - kuchnię, która nie tylko spełnia funkcjonalne oczekiwania, ale także emanuje dobrą atmosferą domowego wnętrza.

Wnętrze stworzone dla młodej pary z małym dzieckiem, miało być nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale również zaprojektowane z myślą o dynamicznym życiu, pełne ciepła i harmonii.

"Nasza kuchnia to dla nas więcej niż tylko miejsce do gotowania – to serce naszego domu, miejsce spotkań i wspólnych chwil"

Mieszkanie jest dwupoziomowym apartamentem w nowym budownictwie w pięknej części Nowej Huty w Krakowie. Pierwszy poziom to część dzienna, gdzie ciąg białej zabudowy pełni rolę mebli kuchennych, ale nie tylko, skrywa również garderobę oraz ciągi kominowe.

Antracytowa wyspa spełnia funkcję dodatkowego blatu kuchennego oraz miejsca do przechowywania kuchennych akcesoriów natomiast od strony salonu mieści tv. Połączony z nią stół wydłuża linię blatów oraz daje mieszkańcom poczucie zjednoczenia w samym sercu domu.

Fronty wykonane z białego mdf kontrastują z ciepłą barwą wnęki kuchennej wykończonej litym dębowym drewnem, podświetlonej taśmą led. Wąska półka ze stali nierdzewnej przecina całość wnęki.

Dziękujemy za zaufanie i możliwość wprowadzenia naszej wizji do Waszego domu. Mamy nadzieję, że ta kuchnia przyniesie Wam wiele radosnych chwil i smacznych wspomnień!

Udostępnij post:
Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-leftchevron-right