Zamów próbkiCennik frontów

DEEPU_LAMI_BIANCO KOS

Autorskie fronty kuchenne

Nasze fronty są dedykowane systemowi Ikea Metod, ale oferujemy również możliwość zamówienia kompletnych kuchni z wykorzystaniem naszych frontów.

Kolekcja DEEPU to połączenie inspiracji naturą i wyjątkowego charakteru. Delikatny, frezowany uchwyt w kształcie łuku dodaje elegancji kuchni, umożliwiając jednocześnie wprowadzenie akcentu kolorystycznego, który ożywia przestrzeń. Kuchnie DEEPU dostępne są w różnorodnych wykończeniach, takich jak naturalny fornir dębowy, linoleum, laminat i malowany MDF.

Materiał i wykończenie

Laminat Fenix to innowacyjny materiał o wysokich walorach estetycznych i wyjątkowym charakterze.
Matowe wykończenie daje wrażenie miękkości i ciepła co przy białej kolorystyce frontów kuchennych nie jest takie ewidentne. Dodatkowo naturalne wykończenie krawędzi i wewnętrznej strony frontu, wykonane z forniru dębowego, podkreśla udane połączenie minimalizmu i rustykalnego charakteru frontu a co naturalnie łączy się z odczuciem ciepła i wartości. W DEEPU front wzbogacił się o frezowany uchwyt i odsłonił piękno naturalnego dębu.

Wielowarstwowa powłoka laminatu i zastosowanie utwardzonych żywic akrylowych powoduje iż fronty są bardzo odporne na zarysowania, ścieranie, temperaturę czy nawet mocne substancje czyszczące. Fornir to wytrzymały materiał a odpowiednio zaimpregnowany i zadbany - przetrwa lata.

Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-leftchevron-right