O nas

Mam na imię Justyna i jestem architektem oraz projektantką wnętrz. Moją pasją jest tworzenie nowoczesnego i minimalistycznego designu. Na podstawie mojego doświadczenia i zamiłowania do estetyki, powołałam do życia markę FRONTSON. 

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z moimi projektami.

Spotkajmy się Online
FRONTSON to polski producent autorskich frontów do kuchni Ikea Metod.
Ponadto projektujemy i wykonujemy kuchnie i zabudowy meblowe na wymiar oraz realizujemy kompleksowo projekty wnętrz “pod klucz”.

FRONTSON w detalu

Nasze fronty kuchenne są starannie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, aby zapewnić unikalny i minimalistyczny design Twojemu wnętrzu. Dzięki temu stworzysz przestrzeń, która jest nie tylko przyjemna dla oka, ale także wyjątkowa.

Do produkcji naszych frontów wykorzystujemy precyzyjne maszyny i najnowocześniejsze technologie stolarskie. Dzięki temu gwarantujemy dokładne dopasowanie do systemu Ikea Metod oraz łatwość montażu, porównywalną z ich oryginalnymi odpowiednikami.

Specjalizujemy się w różnorodnych materiałach wykończeniowych, które obejmują: naturalne dębowe forniry, linoleum, malowany MDF, laminaty, a także stal, miedź i nawet mosiądz.

i to jeszcze nie wszsytko..

Jeśli jednak marzysz o absolutnie wyjątkowej kuchni, możesz nam zlecić zarówno projekt, produkcję, jak i montaż. Nie ograniczamy się tylko do kuchni - możemy stworzyć kompleksowy projekt wnętrza, obejmujący prace budowlane, dobór mebli oraz dekoracji. Jesteśmy w stanie zrealizować Twoje marzenie "pod klucz".

Czy masz pytania? Chętnie na nie odpowiem.

PL - Contact Form

Instagram

Poznaj nasze kuchenne realizacje i zainspiruj się.

Dotknij Twojej przyszłej kuchni

Zamów próbki
Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-leftchevron-right