Nowe fronty do starych szafek kuchennych

Kolekcje
Kategorie produktów
  • Wszystkie
  • UNI (6)
  • DEEPU (4)
Materiały
Tagi produktów
  • Wszystkie
  • Fornir (3)
  • Laminat (3)
  • Linoleum (2)
  • Malowany MDF (2)

UNI_MDF_BRICK

UNI_LINO_ASH

UNI_VERN_NATURAL OAK

UNI_LAMI_BEIGE ARIZONA

UNI_LAMI_BIANCO KOS

UNI_MDF_LIGHT BLUE

DEEPU_LAMI_BIANCO KOS

DEEPU_VERN_SMOKED OAK

DEEPU_VERN_NATURAL OAK

DEEPU_LINO_ASH

Nowe fronty do starych szafek kuchennych - połączenie stylu

A co, jeśli połączyłoby się różne style ze sobą w taki sposób, aby stworzyły spójną całość? Okazuje się, że to całkiem dobry pomysł, który może dać ciekawy, spektakularny wręcz efekt. Zwłaszcza gdy, nowe fronty do starych szafek kuchennych zestawi się z meblami z przed wielu lat. Jest to bardzo dobry pomysł nie tylko po to, aby połączyć ze sobą różne style, ale również i po to, aby odświeżyć swoją kuchnię i nadać jej całkowicie innego wyglądu. Zwłaszcza że, możliwości na połączenie takich mebli jest naprawdę wiele. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, co mamy do zaoferowania.

Nowe fronty do starych szafek kuchennych Ikea

Czy możliwe jest to, aby do starych szafek Ikea dobrać nowe fronty, które nadadzą całości zupełnie innego wyglądu? Jak najbardziej tak, ale jest jeden warunek. Szafki muszą być wyprodukowane po 2014 roku. Co więcej, nowe fronty do starych szafek kuchennych Ikea będą fenomenalnym pomysłem dla każdego, kto lubi łączenia stylów, a także chce zmienić jedynie najbardziej eksponowaną część szafki i pozostawić jej dalszą część w takim stanie, w jakim była. Dobierając nasze fronty, zdecydowanie można mieć pewność, że wszystko będzie odpowiednio dopasowane, dokładnie tak, jak się o tym marzy, a co więcej, całość można dopasować do ogólnego stylu i wyglądu całej kuchni.

Nowe fronty do starych szafek kuchennych - indywidualnie wykonane projekty

Warto wspomnieć o kolejnej bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie o tym, że nowe fronty do starych szafek kuchennych można jak najbardziej otrzymać poprzez wykonanie indywidualnego projektu. Nasi specjaliści zrobią wszystko to, co w ich mocy, aby całość była odpowiednio dopasowana i cieszyła wzrok. W końcu kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, w którym spędza się tak wiele czasu. Warto zadbać o to, aby była miejscem przyjemnym i przytulnym, a wymiana frontów szafek na pewno to zadanie dodatkowo ułatwi.

Nowe fronty do starych szafek kuchennych Ikea - najlepsze wykonanie

Oczywiście, zamawiając u nas nowe fronty do starych szafek kuchennych Ikea, jak najbardziej można mieć pewność co do tego, że ich wykonanie będzie na najwyższym poziomie. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych i polecanych materiałów, które zaskakują trwałością, wytrzymałością, jak i ogólnym wykonaniem. Dzięki temu nowe fronty do szafek będą swego rodzaju kropką nad i. Dzięki temu każda kuchnia będzie prezentować się doskonale przez długie lata. Warto zdecydować się na jasne i wytrzymałe materiały, które rozświetlą każde pomieszczenie, chociaż w naszej ofercie znajdują się także ciemniejsze kolory.

Pokaż więcej
Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-right