Do kogo kierujecie ofertę?

Do każdego kto planuje urządzić nową kuchnię lub  rearanżację już istniejącej opierającej się na systemie IKEA METOD.

Z jakich materiałów wykonujecie fronty?

Nasze niepowtarzalne fronty kuchenne, blaty, szafki, szuflady, panele oraz cokoły wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanych wysokiej jakości materiałów takich jak Neolith, Corian, linoleum, stal, mosiądz, mdf, polski fornir i laminat Fenix w rozmaitych kolorach.

Kto wykonuje fronty?

Kolekcje Frontson kreują fachowcy - projektanci, stolarze i ślusarze z zamiłowania. Kuchnie Frontson wykonywane są z najwyższej jakości materiałów metodą rzemieślniczą. Współpracujemy ze stolarzami i ślusarzami, którzy latami doskonalili swój fach przeobrażając go w pasję. O naszych wysokich standardach jakości świadczą starannie wyselekcjonowane surowce i dbałość o każdy detal. Obserwujemy najnowsze trendy i rozwiązania, zachowując swój minimalistyczny styl i perfekcję wykonania. Nie chodzimy na skróty - zamawiając nasze fronty możesz mieć pewność, że trafi do Ciebie produkt w stu procentach unikatowy, wykonany od zera w zakładzie stolarskim.

Do kogo kierujecie ofertę?

Frontson jest dla każdego kto planuje urządzić kuchnię lub planuje rearanżację. Choć nasze rozwiązania dedykowane są kuchni IKEA METOD, to możemy je dostosować również do kuchni innych producentów.

Czy robicie fronty na sprzęty agd?

IKEA prowadzi sprzedaż sprzętów AGD zintegrowanych z kuchniami IKEA METOD. Jeśli dokonałeś zakupu takiego sprzętu lub masz to w planach, możesz mieć pewność że będzie on dopasowany do korpusów mebli tego producenta. W tej sytuacji nie będzie żadnego problemu z wykonaniem frontów. Jeśli posiadasz kuchnię innego modelu lub producenta, daj nam znać jaki sprzęt posiadasz - zaprojektujemy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie.

Czy robicie meble kuchenne na wymiar?

Wykonujemy również kompletne meble na zamówienie.

Jak zamówić fronty Frontson?

Wybierz kolekcję i wariant, który Ci się podoba. Następnie skorzystaj z tego formularza. Zaznacz, na jakim etapie jest Twoja kuchnia, a następnie postępuj zgodnie z instrukcją w formularzu zamówienia.

Jak dokonać pomiarów?

Narysuj na kartce zwymiarowany plan pomieszczenia kuchennego wraz z meblami. Zmierz szerokość i wysokość frontów i zaznacz ich funkcję (np. drzwi prawe, drzwi lewe, szuflada, szafki górne na siłowniku, itp.). Zaznacz również punkty instalacji wodnej, gazowej i elektrycznej wraz z miejscem na okap. Do planu dołącz zdjęcie wykonane telefonem.

Skąd wiem jaką mam kuchnię IKEA?

Jeśli kupiłeś kuchnię po roku 2013, posiadasz kuchnię IKEA METOD. Możesz to sprawdzić mierząc wysokość cokołu. W przypadku METOD wynosi on 8 cm wysokości.

Co muszę zamówić w IKEA?

Jeśli dopiero planujesz zakup kuchni w IKEA, zaopatrz się w korpusy, zawiasy, amortyzatory, osprzęt i wyposażenie wewnętrzne. W resztę zaopatrzymy Cię my.

Na jakim etapie dokonuję płatności?

Płatność następuje po złożeniu zamówienia. Po jej zaksięgowaniu rozpoczynamy produkcję.

Czy mogę zamówić próbki?

Oczywiście, aby zapoznać się z materiałami i ich kolorystyką na żywo najlepiej zamówić próbki, które wysyłamy natychmiast.

Ile trwa realizacja?

Czas realizacji różni się w zależności od użytych materiałów - zostaniesz o nim poinformowany. Realizacja może zająć od 8 do 12 tygodni.

Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-down