Zamów próbkiCennik frontów

UNI_LINO_ASH

Autorskie fronty kuchenne

Nasze fronty są dedykowane systemowi Ikea Metod, ale oferujemy również możliwość zamówienia kompletnych kuchni z wykorzystaniem naszych frontów.

Kolekcja UNI została starannie zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną elastyczność w samodzielnym doborze konfiguracji materiałów frontów, kolorystyki oraz uchwytów. Kuchnie UNI są dostępne w różnorodnych wykończeniach, obejmujących naturalny fornir dębowy, linoleum, laminat, malowany MDF, a także wykończenia ze stali, miedzi i mosiądzu.

Materiał i wykończenie

Fronty UNI_LINO_ASH to fronty łączące linoleum i fornir dębowy.
Oba materiały są naturalne i tak jak pierwszy może być zaskoczeniem: linoleum wykonane jest z mączki drzewnej, oleju lnianego, żywic, wapieni i pigmentów sprasowanych z podkładem z juty naturalnej, tak drugi chyba nie wymaga dodatkowego opisu. Linoleum w kolorze ASH nadaje kuchni wrażenie miękkości i przytulności a wewnętrzna część frontu i krawędzie, które zostały wykończone naturalnym fornirem dębowym, wzmacnią odczucie jakości i wartości frontu.

Linoleum posiada wiele zalet w szczególności trwałość, odporność na wgniecenia i ścieranie, a także łatwość w utrzymaniu w czystości. Fornir to wytrzymały materiał a zaimpregnowany i zadbany - przetrwa lata.

Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-leftchevron-right