Zamów próbkiCennik frontów

DEEPU_VERN_SMOKED OAK

Autorskie fronty kuchenne

Nasze fronty są dedykowane systemowi Ikea Metod, ale oferujemy również możliwość zamówienia kompletnych kuchni z wykorzystaniem naszych frontów.

Kolekcja DEEPU to połączenie inspiracji naturą i wyjątkowego charakteru. Delikatny, frezowany uchwyt w kształcie łuku dodaje elegancji kuchni, umożliwiając jednocześnie wprowadzenie akcentu kolorystycznego, który ożywia przestrzeń. Kuchnie DEEPU dostępne są w różnorodnych wykończeniach, takich jak naturalny fornir dębowy, linoleum, laminat i malowany MDF.

Materiał i wykończenie

Fronty DEEPU_VERN_SMOKED OAK to klasyczna uroda naturalnego forniru dębowego, poddana długotrwałemu działaniu amoniaku, co wpływa na głęboką, elegancką brązową barwę drewna.
Wykorzystujemy fornir fladrowy o zdecydowanym usłojeniu, co wpływa na różnorodność w formie i kolorystyce wybarwień, od bardzo ciemnego brązu po miodowe refleksy i w ten sposób odkrywamy piękno natury.

Fronty fornirowane są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na zarysowania czy odpryski. Impregnacja olejem podkreśla naturalny charakter drewna oraz pozwala na własnoręczną pielęgnację a nawet naprawy niewielkich uszkodzeń.

Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-leftchevron-right