Zamów próbkiCennik frontów

DEEPU_LINO_ASH

Autorskie fronty kuchenne

Nasze fronty są dedykowane systemowi Ikea Metod, ale oferujemy również możliwość zamówienia kompletnych kuchni z wykorzystaniem naszych frontów.

Kolekcja DEEPU to połączenie inspiracji naturą i wyjątkowego charakteru. Delikatny, frezowany uchwyt w kształcie łuku dodaje elegancji kuchni, umożliwiając jednocześnie wprowadzenie akcentu kolorystycznego, który ożywia przestrzeń. Kuchnie DEEPU dostępne są w różnorodnych wykończeniach, takich jak naturalny fornir dębowy, linoleum, laminat i malowany MDF.

Materiał i wykończenie

DEEPU_LINO_ASH to fronty łączące linoleum i fornir dębowy.
Oba materiały są naturalne i tak jak pierwszy może być zaskoczeniem: linoleum wykonane jest z mączki drzewnej, oleju lnianego, żywic, wapieni i pigmentów sprasowanych z podkładem z juty naturalnej, tak drugi chyba nie wymaga dodatkowego opisu. Linoleum w kolorze ASH nadaje kuchni wrażenie miękkości i przytulności a uchwyt ukazuje piękno naturalnego forniru dębowego.

Linoleum posiada wiele zalet w szczególności trwałość, odporność na wgniecenia i ścieranie, a także łatwość w utrzymaniu czystości. Fornir to wytrzymały materiał a odpowiednio zaimpregnowany i zadbany - przetrwa lata.

Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-leftchevron-right