Fronty fornirowane

UNI_VERN_NATURAL OAK

DEEPU_VERN_SMOKED OAK

DEEPU_VERN_NATURAL OAK

Fronty kuchenne fornirowane. Pełne zalet. Naturalnie!

Czym są fronty kuchenne fornirowane? To płyta MDF pokryta plastrem naturalnej okleiny. Fronty pokryte fornirem mają szereg zalet. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim trwałość. Fornir nie pęka i nie odkształca się pod wpływem zmian temperatury. Fornir jest bardziej ekologiczny, wydajny i w odróżnieniu od tworzyw sztucznych, zachowuje właściwości drewna. Wybierając jeden z wielu wariantów wykończenia dokonujesz zwrotu ku naturze. Niepowtarzalny wzór, faktura i koloryt, czynią z twojej kuchni miejsce wyjątkowe. Podsumowując: fornir to ekologiczny, naturalny i trwały materiał na nowoczesną kuchnię. Czy trzeba czegoś więcej?

Kilka pomysłów Frontson na fronty fornirowane

Meble Frontson wyróżniają się mnogością wielu ciekawych aranżacji. Wszystkie oparte są o niezawodne fronty fornirowane.

  • UNI. Jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji. Nienachalna i estetyczna. Łączy ze sobą podstawowe materiały, takie jak właśnie fornir, laminat, linoleum, malowany MDF. Szeroka gama dostępnych kolorów, zaspokoi nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Poznaj niepowtarzalną fakturę linoleum i wybierz to, co najlepsze.
  • DEEPU. Zwrot ku naturze. Pełna harmonii i elegancji. Zaskakuje lekkością i elegancją. Wprost stworzona do nowoczesnych i rustykalnych wnętrz.

Naturalne fornirowane. Fronty na wiele długich lat

Należy podkreślić, że Frontson to zgrany zespół ślusarzy, stolarzy i projektantów. W naszej pracy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości fornirowane fronty. Ze szczególnym upodobaniem wykorzystujemy naturalny fornir o strukturach klasycznego prostosłoistego dębu, czarnego dębu bagiennego czy przepięknego dębu wędzonego. Końcowa impregnacja olejem lub lakierem wydobywając naturalne piękno i skutecznie zabezpieczając materiał na wiele długich lat. Tak przygotowane meble bez uszczerbku zniosą wiele kuchennych rewolucji. Dotknij swojej kuchni. To czysta przyjemność!

Front fornirowany. Najlepszy przyjaciel w projektowaniu nowoczesnej kuchni

Front fornirowany Ikea to niezwykle wdzięczny materiał. Z przyjemnością przyjmujemy od Państwa nawet najbardziej złożone i skomplikowane zamówienia. Nasza praca to prawdziwa pasja, a każdy ukończony projekt, który wywołuje wasz uśmiech, jest dla nas bardzo ważny i budujący. Mamy świadomość dobrze wykonanej pracy i czerpiemy niezwykłą radość z faktu, że spełniliśmy Państwa marzenia dotyczące stworzenia kuchni idealnej. Zapraszamy do współpracy!

Pokaż więcej
Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-right