Fronty szafek kuchennych

Prezentujemy podstawową kolekcję UNI. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić Ci maksymalną elastyczność w samodzielnym doborze konfiguracji między materiałem frontów i blatów, ich kolorystyką oraz uchwytami.
Kolekcje
Kategorie produktów
  • Wszystkie
  • UNI (6)
  • DEEPU (4)
Materiały
Tagi produktów
  • Wszystkie
  • Fornir (3)
  • Laminat (3)
  • Linoleum (2)
  • Malowany MDF (2)

UNI_MDF_BRICK

UNI_LINO_ASH

UNI_VERN_NATURAL OAK

UNI_LAMI_BEIGE ARIZONA

UNI_LAMI_BIANCO KOS

UNI_MDF_LIGHT BLUE

DEEPU_LAMI_BIANCO KOS

DEEPU_VERN_SMOKED OAK

DEEPU_VERN_NATURAL OAK

DEEPU_LINO_ASH

Fronty szafek kuchennych – czym się kierować podczas wyboru?

Chyba każdy marzy o tym, aby ich kuchnia była w pełni dopracowana i funkcjonalna. Jak się okazuje, jest to, jak najbardziej możliwe, ale wcześniej trzeba zainwestować w dobrej jakości, pięknie prezentujące się fronty szafek kuchennych. Wybór jest tak duży, że, z całą pewnością każdemu uda się dobrać dla siebie coś, co spełni jego oczekiwania. Na pewno warto jednak kierować się nie tylko samym wyglądem takowych frontów, ale i ich dopracowaniem, szczegółami, czy ogólnym stylem, który przecież powinien być dopasowany do ogólnego stylu w danej kuchni. Jednak oczywiście jest to wszystko jak najbardziej możliwe.

Fronty szafki kuchenne

Jakie powinny być te idealne fronty? Szafki kuchenne na pewno w pierwszej kolejności powinny być funkcjonalne. Właśnie dlatego fronty, które mamy do zaproponowania są najwyższej jakości, ponieważ powstają ze sprawdzonych materiałów, które nie tylko doskonale się prezentują, ale i nic złego nie dzieje się z nimi długimi latami. Dodatkowo są to fronty, które są bardzo proste w wyczyszczeniu. Wystarczy nawet przecierać je ściereczka i samą wodą, aby nadal prezentowały się idealnie. Polecamy, zarówno fronty całkowicie gładkie, jak i takie, które posiadają uchwyty.

Fronty szafek kuchennych Ikea

Warto zwrócić uwagę jeszcze na kolejną rzecz, a mianowicie na to, że fronty szafek kuchennych Ikea są produkowane w oparciu o dokładne zamówienie Klienta. Dlatego, że chcemy, aby każdy był w pełni zadowolony z otrzymanego rezultatu i cieszył się ze swojej nowej kuchni. Przecież nawet tak niewielkie szczegóły potrafią robić wielką różnice. Zwłaszcza że, do wyboru jest naprawdę wiele takich frontów. Zarówno fronty w jasnych, jak i ciemnych kolorach. Fronty gładkie, ale i takie, które posiadają uchwyty. Funkcjonalne rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających osób.

Fronty do szafek kuchennych do Twojej wymarzonej kuchni

Chyba każdy ma w głowie wzór swojej wymarzonej kuchni. Teraz wystarczy już tylko dobrać do niej odpowiednie fronty do szafek kuchennych i na pewno będzie można cieszyć się uzyskanym efektem. Zwłaszcza że, w tym przypadku fronty zaprojektowane są przez nasz zespół doświadczonych architektów, ponieważ zależy nam na tym, aby takie szafki były nie tylko piękne i wpasowały się w dany styl, ale aby przede wszystkim były również praktyczne. W końcu w kuchni z reguły spędza się wiele czasu i warto zaprojektować ja w sposób wygodny i idealny do użytku.

Pokaż więcej
Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-right