Drewniane fronty kuchenne

Kolekcje
Kategorie produktów
  • Wszystkie
  • UNI (6)
  • DEEPU (4)
Materiały
Tagi produktów
  • Wszystkie
  • Fornir (3)
  • Laminat (3)
  • Linoleum (2)
  • Malowany MDF (2)

UNI_MDF_BRICK

UNI_LINO_ASH

UNI_VERN_NATURAL OAK

UNI_LAMI_BEIGE ARIZONA

UNI_LAMI_BIANCO KOS

UNI_MDF_LIGHT BLUE

DEEPU_LAMI_BIANCO KOS

DEEPU_VERN_SMOKED OAK

DEEPU_VERN_NATURAL OAK

DEEPU_LINO_ASH

Dlaczego warto zdecydować się na drewniane fronty kuchenne?

Jednym z częstszych wyborów, jeśli chodzi o szafki kuchenne, zdecydowanie są właśnie drewniane fronty kuchenne. Co takiego sprawia, że cieszą się one takim zainteresowaniem? Przede wszystkim są praktyczne i ponadczasowe, a drewno zawsze kojarzone jest z klasyką, elegancją i dobrym gustem. Co do tego nie ma przecież żadnych wątpliwości. Drewniane fronty do szafek sprawdzą się tym samym w każdej kuchni. Zwłaszcza jeśli, zdecyduje się na drewno wysokiej jakości, a tylko takie znaleźć można w naszej ofercie. Na pewno polecamy się z nią zapoznać jak najszybciej i wybrać coś w sam raz dla siebie.

Fronty drewniane kuchenne – jasne czy ciemne drewno?

Jednym z najczęstszych dylematów wśród osób, które wybierają fronty drewniane kuchenne, jest to czy zdecydować się na jasne czy może na ciemne drewno. Tak naprawdę wiele w tej kwestii zależy po prostu od tego, jakiego efektu się oczekuje i co będzie pasować do konkretnego stylu. Z całą pewnością jasne drewno jest bardzo klasyczne i rozświetli każdą kuchnie, nawet taką nie największych rozmiarów. Jasne drewno po prostu nadaje lekkości. Natomiast ciemne drewno często kojarzone jest z wysoką elegancją i dopracowaniem. Takie fronty na pewno zachwycą miłośników ponadczasowych rozwiązań, którym marzy się kuchnia jak z katalogów. Taki efekt jak najbardziej możemy osiągnąć przy współpracy z naszymi doświadczonymi architektami.

Drewniane fronty do szafek – pasują do każdego stylu

Często osoby, które zastanawiają się nad wymianą frontów, mają pewne opory co do drewna, ponieważ nie są przekonane, czy będzie ono pasować dosłownie do wszystkiego. Jak jest naprawdę? Drewno jest bardzo klasycznym i ponadczasowym materiałem, a to sprawia, że na dobrą sprawę będzie ono pasować do każdej kuchni i dodatkowo podkreśli jej piękno. Drewniane fronty do szafek to na pewno wyznacznik dobrego gustu i przywiązania do sprawdzonych rozwiązań.

Drewniane fronty kuchenne Ikea

Nasi architekci i projektanci pracują na sprawdzonych wymiarach systemu frontów z Ikei, które cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem. Przede wszystkim nasze drewniane fronty kuchenne wykonane są jedynie z najlepszego gatunkowo drewna. Już dzięki temu można mieć pewność, że będą one wytrzymałe i dopracowane w każdym detalu, a przecież również to jest bardzo ważne. Drewniane fronty to doskonała inwestycja. Zwłaszcza że wybór jest ogromny i na pewno uda się dopasować wybrane przez siebie modele względem przestrzeni, jaką się dysponuje.

Pokaż więcej
Nasze fronty są spersonalizowaną, ale przystępną cenowo rzemieślniczą alternatywą dla ujednoliconej produkcji. Rezultatem jest kuchnia będąca połączeniem podstawowych elementów IKEA METOD i nowoczesnych frontów kuchennych Frontson.
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Frontson © 2022 – 2024 All Rights Reserved
Wykonanie: expertwww.pl
crosschevron-downchevron-right